RU

Порошенко створив раду громадського контролю при НАБУ

15.05.2015, 17:34
Порошенко створив раду громадського контролю при НАБУ - Фото
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затверджено положення про раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро і положення про порядок формування зазначеної ради. Документ розроблено на виконання закону України "Про Національне антикорупційне бюро України".

Як повідомляє прес-служба глави держави, згідно з положенням, діяльність ради громадського контролю спрямована на забезпечення прозорості та громадського контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро.

Його завданнями є розгляд інформації про діяльність, виконання планів і завдань НАБУ; делегування своїх представників до складу дисциплінарної комісії Бюро і в комісії, які проводять конкурс на зайняття вакантних посад в НАБУ; сприяння громадському обговоренню проектів законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів про діяльність бюро і висловлення позиції за фактами порушень законів, прав і свобод людини і громадянина працівниками НАБУ.

Рада громадського контролю формується на основі відкритого конкурсу у складі 15 осіб. Конкурс з формування його складу проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Термін повноважень Ради становить один рік, засідання проводяться у разі потреби, але не рідше одного разу на квартал.

Нагадаємо, що в березні було створено Національне антикорупційне бюро (НАБУ). У квітні нинішнього року директором Національного антикорупційного бюро був призначений Артем Ситник.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини