Порошенко створив раду громадського контролю при НАБУ

15.05.2015, 17:34
Порошенко створив раду громадського контролю при НАБУ - Фото
Петро Порошенко

Робота Ради громадського контролю буде спрямована на забезпечення прозорості та громадського контролю за діяльністю Антикорупційного бюро

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затверджено положення про раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро і положення про порядок формування зазначеної ради. Документ розроблено на виконання закону України "Про Національне антикорупційне бюро України".

Як повідомляє прес-служба глави держави, згідно з положенням, діяльність ради громадського контролю спрямована на забезпечення прозорості та громадського контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро.

Його завданнями є розгляд інформації про діяльність, виконання планів і завдань НАБУ; делегування своїх представників до складу дисциплінарної комісії Бюро і в комісії, які проводять конкурс на зайняття вакантних посад в НАБУ; сприяння громадському обговоренню проектів законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів про діяльність бюро і висловлення позиції за фактами порушень законів, прав і свобод людини і громадянина працівниками НАБУ.

Рада громадського контролю формується на основі відкритого конкурсу у складі 15 осіб. Конкурс з формування його складу проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Термін повноважень Ради становить один рік, засідання проводяться у разі потреби, але не рідше одного разу на квартал.

Нагадаємо, що в березні було створено Національне антикорупційне бюро (НАБУ). У квітні нинішнього року директором Національного антикорупційного бюро був призначений Артем Ситник.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев