RU

Порошенко створив над ОРДЛО нову військово-повітряну зону

23.01.2017, 14:51
Порошенко створив над ОРДЛО нову військово-повітряну зону - Фото
Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко  створив четверту військово-повітряну зону Схід, яка поширюється на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Згідно з внесеними президентом змінами в указі №12, до вже існуючих трьох військово-повітряних зон - Південь, Центр і Захід - і окремого військово-повітряного району додається ще одна зона - Схід.

Її територія охоплює окуповані території Донецької та Луганської областей. Зокрема, повітряна зона проходить "по зовнішньому кордону прибережних морських вод Азовського моря шириною 12 морських миль, що обчислюються від лінії найбільшого відпливу як на материку, так і на островах, що належать Україні, до найближчої точки кордону України з Російською Федерацією на суші, далі по лінії державного кордону України з Російською Федерацією в географічній точці 51°14'55 "північної широти і 34°28'40" східної довготи". Межами зон є умовні вертикальні поверхні, які проходять по лінії кордону навколо і за прямими лініями всередині країни.

Військово-повітряна зона Схід є зоною відповідальності повітряного командування Схід, відзначається в указі.

16 січня 2017 року заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що процес звільнення окупованих територій Донбасу від бойовиків і російських військових повинен початися восени 2017 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини