RU

Порошенко створив Комітет з питань розвитку розвідки

08.10.2014, 14:18
Порошенко створив Комітет з питань розвитку розвідки - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко створив Комітет з питань розвідки. Главою комітету призначений радник глави держави Ігор Смешко. Текст указу розміщено на сайті президента.

Згідно з документом, комітет створено з метою підвищення ефективності роботи із забезпечення здійснення президентом України повноважень з керівництва, координації та контролю за діяльністю розвідувальних органів України.

Комітет утворюється у складі голови, двох заступників голови, у тому числі одного першого, та інших членів комітету, що беруть участь в роботі на громадських засадах. Персональний склад комітету затверджується президентом України за поданням голови комітету.

Забезпечення діяльності комітету здійснюється апаратом комітету, який є структурним підрозділом Апарату Ради національної безпеки і оборони України; працівники апарату комітету призначаються на посади та звільняються з посад за поданням голови Комітету.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини