Порошенко спростив отримання громадянства для іноземців в ЗСУ

29.03.2016, 17:48
Порошенко спростив отримання громадянства для іноземців в ЗСУ - Фото
Петро Порошенко

Згідно з указом президента, спрощується порядок отримання українського громадянства іноземцями та особами без громадянства, які проходять службу в ЗСУ

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким спрощується процедура подання українського громадянства іноземцям, які перебувають на службі у Збройних Силах України. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Документ регулює організаційні питання впровадження спрощеного порядку прийняття в громадянство України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в Збройних Силах нашої країни", - сказано в повідомленні.

У жовтні минулого року Верховна Рада врегулювала проходження військової служби в ЗСУ іноземцями та особами, які не мають громадянства. 28 січня 2016 року Рада прийняла закон про прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в ЗСУ. Їм було унормовано питання прийняття українського громадянства іноземцям та особам без громадянства, які служать в ЗСУ.

Читайте також: Порошенко дозволив іноземним громадянам служити в Україні

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами