Порошенко схвалив закон про вузи, переміщені з ОРДЛО

25.11.2016, 13:54
Порошенко схвалив закон про вузи, переміщені з ОРДЛО - Фото
Петро Порошенко

Глава держави підписав закон про діяльність вузів і наукових установ, які були вивезені з тимчасово окупованої території

Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності вузів і наукових установ, які були переміщені з тимчасово окупованих територій, який Верховна Рада прийняла 3 листопада 2016 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Закон спрямований на підтримання належного функціонування переміщених вищих навчальних закладів та наукових установ, забезпечення прав і законних інтересів таких закладів, їх працівників та осіб, які в них навчаються", - йдеться в повідомленні.

Підписаний Порошенком закон дає визначення тимчасово переміщених вузів і наукових установ, регулює питання діяльності та надання прав цим структурам на тимчасовій основі для встановлення нормативів чисельності осіб, які навчаються на одну посаду науково-педагогічного та наукового працівника.

Також документ визначає продовження дії акредитаційних сертифікатів таким вузам і науковим установам на здійснення освітньої діяльності, встановлення фіксованих обсягів держзамовлення для всіх спеціальностей і всіх освітніх рівнів, зазначених у відповідних ліцензіях на здійснення освітньої діяльності, а також особливостей виконання окремих договірних зобов'язань переміщеними вищими навчальними закладами та науковими установами на період проведення антитерористичної операції.

Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​опублікування.

Читайте також: Роботодавці найбільше цінують випускників п'яти вузів - опитування


3 листопада 2016 року Верховна Рада прийняла закон про діяльність вузів і наукових установ, переміщених з тимчасово окупованої території.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев