Порошенко схвалив рішення про службу за контрактом півроку

23.10.2015, 13:01
Порошенко схвалив рішення про службу за контрактом півроку - Фото
dab9be04019a5624cb1f56af39e8cab7.jpg

Закон дозволяє служити за контрактом шість місяців, а не три роки, як раніше

Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Закону України Про військовий обов'язок і військову службу щодо уточнення термінів військової служби за контрактом. Він дозволяє служити за контрактом шість місяців, а не три роки, як раніше. Про це повідомили в прес-службі президента.

Закон спрямований на забезпечення встановлення конкретних термінів військової служби за контрактом під час дії особливого періоду, у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану.

Документом внесено зміни до Закону України Про військовий обов'язок і військову службу, якими встановлено термін військової служби в календарному обчисленні - шість місяців: для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом з мобілізації, на особливий період, які відслужили під час дії особливого періоду не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до моменту введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію.

Передбачається також можливість дострокового припинення контракту у разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію.

Крім того, враховано можливість продовжити військову службу за контрактом у разі закінчення строку контракту і незавершення особливого періоду на термін 6 місяців.

Закон дозволить збільшити кількість військовослужбовців за контрактом з досвідом бойових дій у Збройних силах України та інших військових формуваннях.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада дозволила учасникам АТО на сході країни підписувати короткострокові контракти зі Збройними Силами України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев