RU

Порошенко схвалив посилення штрафів за п'яну їзду

25.07.2016, 13:22
Порошенко схвалив посилення штрафів за п'яну їзду - Фото
Петро Порошенко
Закон, що передбачає посилення відповідальності за керування транспортним засобом (ТЗ) в нетверезому стані, в стані наркотичного сп'яніння або під впливом лікарських засобів, був сьогодні підписаний президентом Петром Порошенком. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Згідно з документом №4373, за водіння ТЗ в нетверезому стані або під впливом лікарських препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції, буде накладено штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10 тисяч 200 гривень) з позбавленням прав на рік.

Повторне аналогічне порушення протягом року спричинить за собою накладення штрафу в розмірі 20 тисяч 400 грн з позбавленням прав на три роки.

Крім того, такі ж правопорушення, вчинені особою, двічі протягом року було піддано адмінстягненню за водіння в стані сп'яніння або під впливом понижуючих увагу і реакцію ліків, за відмову від проходження огляду, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 40 тисяч 800 грн з позбавленням прав на 10 років.

Вживання водієм алкоголю або наркотиків після ДТП або після того, як ТЗ був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медогляду призведе до накладення штрафу в розмірі 20 тисяч 400 грн або адміністративний арешт на строк 15 діб з позбавленням прав на три роки.

Натисніть, щоб збільшити:

Порошенко схвалив посилення штрафів за п'яну їзду


Закон про збільшення штрафів втричі за п'яне водіння парламент  прийняв 7 липня; він набуде чинності з дня, наступного за днем опублікування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини