RU

Порошенко розширив права прокурорів у зоні АТО

21.08.2014, 12:36
Порошенко розширив права прокурорів у зоні АТО - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо особливого режиму попереднього розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або в районі проведення антитерористичної операції.

Як повідомляє прес-служба глави держави, документ дає право на місцевості (адміністративній території), на якій діє правовий режим воєнного, надзвичайного стану, проведення антитерористичної операції, у разі неможливості виконання у встановлені терміни слідчим суддею повноважень тимчасово передавати їх відповідним прокурорам, які набувають додаткові процесуальні права.

"Це дозволить підвищити рівень ефективності дій правоохоронних органів під час проведення АТО і сприяти більш оперативному виконанню ними завдань по знешкодженню терористів та притягнення до відповідальності їх посібників під час проведення антитерористичної операції", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко підписав закон щодо превентивного затримання в районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності, на строк понад 72 години.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини