Порошенко розширив права прокурорів у зоні АТО

21.08.2014, 12:36
Порошенко розширив права прокурорів у зоні АТО - Фото
Петро Порошенко

Судді можуть тимчасово передавати повноваження прокурорам на території, де діє правовий режим воєнного, надзвичайного стану, проведення АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо особливого режиму попереднього розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або в районі проведення антитерористичної операції.

Як повідомляє прес-служба глави держави, документ дає право на місцевості (адміністративній території), на якій діє правовий режим воєнного, надзвичайного стану, проведення антитерористичної операції, у разі неможливості виконання у встановлені терміни слідчим суддею повноважень тимчасово передавати їх відповідним прокурорам, які набувають додаткові процесуальні права.

"Це дозволить підвищити рівень ефективності дій правоохоронних органів під час проведення АТО і сприяти більш оперативному виконанню ними завдань по знешкодженню терористів та притягнення до відповідальності їх посібників під час проведення антитерористичної операції", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко підписав закон щодо превентивного затримання в районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності, на строк понад 72 години.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих