RU

Порошенко розповів про комбіновану стратегію перемоги на сході

08.05.2015, 14:56
Порошенко розповів про комбіновану стратегію перемоги на сході - Фото
0be9ab0d380b55d6c723cda67d1f13cb.jpg
Припинити агресію Росії можна тільки комбінованим способом, який об'єднує оборонно-військові зусилля з політико-дипломатичними. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи на урочистому засіданні Верховної Ради України, присвяченому 70-річчю Перемоги над нацизмом.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, президент зазначив, що війна знесилює і руйнує українську економіку, тому питання війни і миру залишається надзвичайно гострим.

За його словами, в українському політикумі є ті, хто вимагає від влади негайної атаки, є пацифісти, які наполягають на умиротвореннф агресора. "Посередині знаходяться відповідальні реалісти, які тверезо оцінюють наш військовий потенціал, тверезо оцінюють міжнародне середовище, внутрішню ситуацію і твердо знають, що вирішити проблеми можна тільки комбінованим способом, який об'єднує оборонно-військові зусилля з політико-дипломатичними", - сказав він.

Президент підкреслив, що саме цей шлях зафіксований в Мінських угодах. Він заявив, що, скільки б його не критикували за ці угоди, він не зверне з цього курсу, оскільки вважає цей курс відповідальним і безальтернативним. Порошенко зазначив, що виконання Україною всіх умов Мінських домовленостей забезпечило певну деескалацію конфлікту. "І кожен день, коли у нас немає вбитих, для мене - як свято. Але рухатися далі ми зможемо тільки після того, як наш ворог повністю припинить вогонь. І ми повинні скоординувати міжнародні зусилля всіх країн - наших партнерів, зусилля ОБСЄ, зусилля ООН для того, щоб наш ворог повністю припинив вогонь, навіть зі стрілецької зброї, і вивів всю зброю, важке озброєння, техніку за російсько-український кордон, на територію Російської Федерації", - сказав він.

Глава держави також звернув увагу на те, що представникам ОБСЄ повинна бути надана можливість безперешкодно здійснювати свою місію, мають бути звільнені всі громадяни України, які перебувають у полоні.

Порошенко звернув увагу на те, що з початку війни в Україні була фактично відновлена ​​обороноздатна армія, Нацгвардія, інші структури, які звільнили більшу частину Донбасу і локалізували військовий конфлікт, який Російська Федерація планувала поширити на всю територію України. "Рік тому військ практично не було, а тепер вони є", - підкреслив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини