RU

Порошенко просить Раду збільшити чисельність армії до 250 тисяч

02.03.2015, 15:14
Порошенко просить Раду збільшити чисельність армії до 250 тисяч - Фото
d4f9e9fe57d0f7ab89295cfe08f6582e.jpg
Президент Петро Порошенко просить Верховну Раду збільшити чисельність збройних сил. Відповідний законопроект у понеділок зареєстрований у парламенті.

Документ визначений як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України.

Згідно з пояснювальною запискою, необхідність правового врегулювання чисельності Збройних сил виникла у зв'язку з необхідністю забезпечення виконання ВСУ функцій по обороні країни.

Законопроектом передбачається затвердити чисельність Збройних Сил України у кількості, що не перевищує 250 тис. чоловік, у тому числі 204 тис. військовослужбовців. При цьому законопроектом передбачено, що в особливий період чисельність ЗСУ буде збільшуватися на кількість особового складу, покликаного на військову службу на виконання указів президента про мобілізацію, затверджених законами України.

"З початком особливого періоду, враховуючи загрози національній безпеці України у воєнній сфері, які носять довгостроковий характер, у Збройних Силах України формуються два управління оперативних командувань, 11 бригад, 4 полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот та 13 взводів різного призначення", - свідчить пояснювальна записка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини