Порошенко просить Раду схвалити судову реформу

30.05.2016, 12:43
Порошенко просить Раду схвалити судову реформу - Фото
Петро Порошенко

На пленарному тижні вимагають розгляду ініціативи президента, спрямовані на реформування системи правосуддя і виконання судових рішень

Президент Петро Порошенко просить Раду розглянути зміни до Конституції щодо судоустрою. Про це повідомив на засіданні погоджувальної ради представник президента у Верховній Раді Артур Герасимов, передає кореспондент ЛІГА.net.

"На пленарному тижні вимагають розгляду законодавчі ініціативи президента, спрямовані на реформування системи правосуддя і виконання  судових рішень. Перш за все - це проект змін до Конституції України щодо правосуддя, реєстраційний номер 3524, спрямований на утвердження незалежності судової влади, посилення її відповідальності перед суспільством, а також на введення належних конституційних засад кадрового оновлення суддівського корпусу", - сказав він.

2 лютого 2016 року Верховна Рада схвалила судову реформу в першому читанні. Тоді за проект змін до Конституції в частині правосуддя N3524, проголосували 244 народних депутата.

1 лютого Конституційний Суд визнав відповідним Основному закону доопрацьований законопроект №3524 про внесення змін до Конституції в частині правосуддя, яким передбачено збереження права Верховної Ради висловлювати недовіру генпрокурору.

Нагадаємо, 22 січня КСУ схвалив судову реформу.

Читайте також: Звільняти і призначати суддів буде Вища рада правосуддя

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами