Порошенко пропонує звільнити 12 членів ЦВК, в тому числі главу

07.06.2016, 10:59
Порошенко пропонує звільнити 12 членів ЦВК, в тому числі главу - Фото
21017fa4eeab5c8db2fc81edf648f8b9.jpg
До Верховної Ради внесено проект постанови №4789 про звільнення членів Центральної виборчої комісії. Ініціатор документа - президент Петро Порошенко.

Згідно з текстом постанови, пропонується звільнити 12 членів ЦВК у зв'язку із закінченням терміну повноважень, в тому числі главу комісії Михайла Охендовського, його заступників Жанну Усенко-Черну і Андрія Магеру, секретаря Тетяну Лукаш.

Іншою постановою - №4790 - пропонується призначити на посади членів ЦВК Аллу Басалаєву, Михайла Вербенського, Романа Гребу, Ольгу Желтову, Олега Конопольського, Світлану Кустову, Ольгу Лотюк, Віталія Плукаря, Євгенія Радченка, Надію Синицю і Леонтія Шипілова.

1 червня 2014 року минув семирічний термін повноважень у 12 членів ЦВК (залишаються повноважними Катерина Березюк, Олег Діденко та Олександр Осадчук). Всього до складу Центрвиборчкому входить 15 осіб. Рада призначає на посаду і припиняє повноваження членів ЦВК за поданням президента. У поданні президента про призначення на посаду членів ЦВК враховуються пропозиції депутатських фракцій і груп, створених у поточному скликанні Ради.

Читайте також: Порошенко вніс до парламенту кандидатури нових членів ЦВК


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю