RU

Порошенко пропонує ввести санкції за іноземний паспорт

13.03.2017, 16:44
Порошенко пропонує ввести санкції за іноземний паспорт - Фото
b115b3ab2c1dfa9aa92711f780405b40.jpg

Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, згідно з яким особа, яка добровільно отримала громадянство іншої держави, втрачає громадянство України. Про це на брифінгу в парламенті заявив представник президента в Раді Артур Герасимов, повідомляє прес-служба БПП.

"Президент України вважає, що питання, які виникають з подвійним громадянством, повинні бути врегульовані. Випадки, коли чиновники вищої ланки говорять про наявність у них двох і більше паспортів іноземних держав, неприпустимі", - заявив Герасимов.

За його словами, проект закону №6175 встановлює, що громадянин України, який добровільно набув громадянства іншої держави, підпадає під вимоги припинення українського громадянства.

Законопроект також пропонує уточнити підстави для втрати громадянства України. "Однією з підстав для втрати громадянства України пропонується вважати відмову особи від паспорта іноземної держави після набуття громадянства України", - сказав представник президента.

Герасимов зазначив, що зміни до закону не будуть поширюватися на громадян України в Криму.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте та Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини