Порошенко пропонує позбавити імунітету депутатів наступної Ради

07.09.2017, 13:46
Порошенко пропонує позбавити імунітету депутатів наступної Ради - Фото
Петро Порошенко у парламенті (фото - president.gov.ua)

Президент Петро Порошенко пропонує скасувати депутатську недоторканність з 2020 року. Про це він заявив, виступаючи з посланням у Верховній Раді, передає кореспондент LIGA.net

За словами президента, вже сьогодні антикорупційна система вибудувана так, що ні в кого з високих посадових осіб немає гарантії безкарності.

"Ніхто нікому ніколи не може гарантувати політичний дах або прикриття. Це в повній мірі стосується друзів президента", - сказав він. 

Порошенко нагадав, що ВР встановила абсолютний рекорд за результативними голосуваннями за позбавлення депутатської недоторканності. 

"Закликаю внести і узгодити нарешті зміни до Конституції, які скасовують депутатську недоторканність. Щоб полегшити для вас прийняття цього рішення, щоб у вас не було відчуття, що ця дія спрямована проти вас, у мене є дуже проста пропозиція - давайте приймемо це рішення з його введенням в дію з 1 січня 2020 року, для депутатів уже нової Верховної Ради ", - зазначив Порошенко. 

28 червня повідомлялося, що президент чекає від Верховної Ради найближчим часом прийняття рішень щодо скасування депутатської недоторканності.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса