RU

Порошенко продав свою частку в Кореспонденті

24.04.2013, 10:11
Порошенко продав свою частку в Кореспонденті - Фото
Петро Порошенко
Депутат і бізнесмен Петро Порошенко продає частку в журналі і сайті Кореспондент, а також радіостанції Наше радіо, пише КоммерсантЪ-Украина в статті Позаштатний Корреспондент.

Джерело газети зазначає, що Порошенко більше не партнер United Media Holding (UMH). Медіагрупа викуповує по 50% в Нашому радіо і KP Media (журнал і сайт Кореспондент, а також портал bigmir.net) у структур бізнесмена і стає єдиним власником цих компаній,.

У лютому цього року Порошенко також продав UMH свою частку в радіостанціях Ретро ФМ і Next.

Порошенко підтвердив продаж активів, уточнивши, що віна був здійснений за умовами опціону, укладеного сторонами в 2010 році.

"За угодою акціонерів, можливість реалізувати опціон була у обох сторін. Ми своїм правом скористалися", - уточнив віце-президент UMH Григорій Шверк.

За його словами, операція зараз у процесі закриття, її суму назвати відмовилися.

Порошенко заявив, що може зайнятися новим медіапроектом. "Я вважаю, що наша співпраця з UMH була досить плідною. Саме тому планую зосередити свою увагу на новому масштабному медіапроекті", - зазначив пан Порошенко. Коментувати подробиці він відмовився.

У UMH неодноразово заявляли, що намагаються спростити структуру акціонерного капіталу і ведуть переговори з партнерами про викуп їх часток у спільному бізнесі.

Партнерами UMH також вважаються Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, яких називають співвласниками журналу Фокус і газети Комсомольська правда, а також Ігор Суркіс (радіо Динамо).

На початок 2010 року найбільшим власником акцій Advantest Plc, якій належить UMH, був її президент Борис Ложкін з часткою 81,67% (через Integrity International Holding Ltd).

Ще 2,93% акцій належать Torbock Holdings Ltd, яку пов'язують з ІК Concorde Capital, а 2% - компанії Valeia Ltd, власники якої не розкриваються. 13,4% котируються на Франкфуртській фондовій біржі, по одній акції - у шести менеджерів компанії.

Досьє на Петра Порошенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини