Порошенко призначив ще трьох заступників глави АП

26.12.2014, 16:35
Порошенко призначив ще трьох заступників глави АП - Фото
Петро Порошенко

Віталій Ковальчук, Ростислав Павленко та Андрій Таранов стали новими заступниками глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна

Президент Петро Порошенко призначив Віталія Ковальчука першим заступником, Ростислава Павленка та Андрія Таранова - заступниками голови Адміністрації президента. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Все новопризначені заступники протягом останніх місяців працювали в команді президента України і проявили себе кваліфікованими фахівцями. Те, що їм не доведеться витрачати час на входження в стан справ - велика перевага. Упевнений, що на своїх нових посадах вони будуть успішними управлінцями кожен у своїй області", - прокоментував призначення голова Адміністрації президента Борис Ложкін.

Віталій Ковальчук на посаді першого заступника глави Адміністрації відповідатиме за регіональну політику. Народний депутат VII і VIII скликань, до останнього часу він працював заступником голови фракції Блоку Петра Порошенка. На президентських виборах очолював штаб Петра Порошенка.

Ростислав Павленко в АП буде відповідати за внутрішню політику. У липні 2014 року був призначений радником президента України. Народний депутат VII і VIII скликань від партії УДАР, був головою підкомітету з питань науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Комітету з питань науки і освіти.

Андрій Таранов відповідатиме за роботу з правоохоронними органами. Генерал-майор, з вересня 2014-го працював першим заступником начальника Департаменту контррозвідки Служби безпеки України. До цього півроку був радником міністра доходів і зборів України. З початку антитерористичної операції займався підготовкою підрозділів Збройних сил України та Міністерства внутрішніх справ за спеціальностями "Організація роботи штабів" та "Організація розвідки".

Нагадаємо, з 3 липня перший заступник голови Адміністрації президента був власник Миронівського хлібопродукту Юрій Косюк, 9 грудня Петро Порошенко звільнив його із займаної посади.

На даний момент заступниками глави Адміністрації президента є Ігор Райнін, Валерій Чалий, Дмитро Шимків і Олексій Філатов.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить