RU

Порошенко пояснив, з якими заводами Донбасу залишилися відносини

15.03.2017, 12:34
Порошенко пояснив, з якими заводами Донбасу залишилися відносини - Фото
Петро Порошенко
Територіальна цілісність України повинна бути відновлена ​​тільки політико-дипломатичним шляхом з реінтеграцією неконтрольованих територій до складу держави, тому були збережені обмежені відносини з деякими підприємствами по ту сторону лінії розмежування. Про президент Петро Порошенко заявив у середу, 15 березня, на екстреному засіданні РНБО.

"Блокувати або не блокувати? Підтримувати з окупованими районами бодай мінімальні економічні відносини чи обрубати все? На ці питання можна відповісти по-різному... Залежить від того, який ми дотримуємося стратегії. Наша мета очевидна - відновлення територіальної цілісності України політико-дипломатичним шляхом, реінтеграція неконтрольованих територій до складу держави, возз'єднання їх мешканців з українською родиною", - заявив Порошенко.

За словами президента, саме ці заходи називаються поверненням Донбасу в Україну, а України - в Донбас.

"Це те, що покладено в основу нашої державної політики. Це те, за що віддають життя і проливають кров наші воїни. Це те, що підтримує переважна більшість українців і міжнародне спільнота", - зазначив глава держави.

Порошенко підкреслив: "Виходячи саме з такої стратегії, ми свого часу й залишили обмежені відносини з підприємствами по той бік лінії зіткнення. Не з усіма, наголошую, а лише з тими, власники яких знайшли спосіб залишитися в правовому полі України... Хто зберіг свої підприємства під українською юрисдикцією. Хто платив податки до українського бюджету, включно, до речі, з військовим збором на підтримку українських Збройних Сил. Це гроші, які йшли Україні, які дозволяли вирішувати соціальні проблеми людей і зміцнювати обороноздатність країни".

Читайте також: Виступ Порошенка на екстреному засіданні РНБО: повний текст
 

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини