RU

Порошенко пояснив, від кого залежить отримання летальної зброї

06.09.2016, 11:57
Порошенко пояснив, від кого залежить отримання летальної зброї - Фото
Петро Порошенко (фото - скріншот відео)
Українська дипломатія повинна працювати над тим, щоб Україні надали летальну зброю в разі повномасштабного наступу. Про це заявив президент України  Петро Порошенко в своєму виступі в парламенті, передає кореспондент ЛІГА.net.

Порошенко зазначив, що Україна потребує міжнародної підтримки в боротьбі з російською агресією, оскільки "експансіонізм Кремля - ​​це континентальна і глобальна проблема, і вона не може бути вирішена виключно на двосторонній основі".

За словами Порошенка, сама Європа переживає складні часи. "Міграційна криза, терористичні акти - це зовнішні атаки на Європу, які тестують її внутрішню міць. Наслідком такої турбулентності стають такі події як перемога євроскептиків на референдумі в Нідерландах... або голосування британців за Brexit", - сказав він.

Порошенко зазначив, що на виборах в європейських країнах отримують шанси партії, схильні до компромісності з Кремлем.

"Приклад Мюнхена їх нічому не навчив", - зазначив президент.

Порошенко підкреслив, що Європа говорить одним голосом, але є країни, в яких все виразніше чути російський акцент.

Порошенко висловив впевненість в тому, що стратегічно Європа подолає ці труднощі, але на тактичному рівні - умови роботи для української дипломатії.

"Вона повинна забезпечувати єдину європейську позицію щодо санкцій та інших форм тиску на Російську Федерацію. В серпні під час наради послів кожен отримав як загальні, так і індивідуальні установки, з урахуванням того, що розвиток подій в деяких країнах йде не за найкращим для нас сценарієм. Головне - сприяння міжнародній позиції в підтримку України і недопущення зняття санкцій з Російської Федерації до моменту відновлення територіальної цілісності України", - сказав президент.

"Допомога обороноздатності України шляхом активізації військово-технічного і оборонного співробітництва, передача військових технологій, надання нам летальних видів зброї в разі повномасштабного вторгнення з боку Росії, якого ми не виключаємо і до якого повинні бути готові в будь-який момент", - заявив Порошенко.

Президент заявив, що Росія з окупованих територій Донецької і Луганської областей хоче створити протекторат Донбас.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини