RU

Порошенко пояснив, чому погодився працювати в Кабміні

23.03.2012, 12:44
Порошенко пояснив, чому погодився працювати в Кабміні - Фото
Петро Порошенко
Петро Порошенко погодився зайняти посаду в уряді Миколи Азарова. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Останні тижні були для мене дуже непростими. Рішення, яке я повинен прийняти, ймовірно, приймається лише кілька разів в житті й даються нелегко. Приємною несподіванкою стало така кількість небайдужих мені людей як серед друзів в Фейсбуці, так і серед журналістів, експертів і політиків . Основні застереження й ризики, які були висловлені: "Ви самі нічого не зміните", "Ви позбавляєте себе політичної перспективи", "не допомагайте їм" і так далі. Ваша щира участь в моїй долі й об'єктивні поради допомогли мені визначитися. Поставивши на одну чашу терезів особисті політичні амбіції, а на іншу - ситуацію в економіці - рішення я прийняв ", - підкреслив Порошенко.

Політик розповів, чим займеться в уряді. "Перед тим, як прийняти рішення, я коротко виклав свої пропозиції, які віддав президенту. Вважаю справедливим, якщо ви так само будете ознайомлені з їх змістом. Це те, що я збираюся робити", - написав Порошенко.

Серед іншого, Порошенко обіцяє добитися прозорості економічної політики, свобода підприємницької діяльності, ефективності використання ресурсів. Докладно з пунктами можете ознайомитися тут.

"Ми з вами знаємо й соціологічні дослідження це підтверджують, що ситуація в економіці важка. Сьогодні вперше на моїй пам'яті 65% українців незадоволені розвитком ситуації в державі, і більше 50% переконані в тому, що треба робити зміни. Поєднання глобальних економічних загроз і несприятливих внутрішніх чинників зумовлюють зростання ризиків для України .... Переконаний, що в інтересах країни, а не окремих політичних партій - владних чи опозиційних, необхідно прийняти й реалізовувати зрозумілу професійну антикризову політику з мінімізації цих загроз, адже від економічної кризи постраждають всі ", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, за даними джерел ЗМІ, сьогодні на сайті президента повинен бути оприлюднений указ про призначення Порошенка головою Мінекономіки.

12 березня президент Віктор Янукович заявив, що хоче, щоб Порошенко працював в уряді.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини