Порошенко повідомив, як мінімізувати необхідність в мобілізації

24.02.2016, 12:22
Порошенко повідомив, як мінімізувати необхідність в мобілізації - Фото
Петро Порошенко
Збільшення кількості контрактників у Збройних Силах України дозволить мінімізувати необхідність в мобілізації. Про це сьогодні на урочистостях з нагоди випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки в Національному університеті оборони України ім. Черняховського заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Держава буде приділяти увагу в першу чергу підвищення соціальних гарантій (військовослужбовців, - ред.) і бойового забезпечення, збільшення виплат військовослужбовцям, на які, незважаючи на економічну кризу, держава знайшла ресурс, що дозволить нам значно наростити контрактну складову у формуванні Збройних Сил України", - повідомив глава держави.

Порошенко зазначив, що для армії це означає тверде і поступове підвищення професіоналізму особового складу, а для суспільства - мінімізацію мобілізаційного навантаження і значне зменшення кількості і потужності мобілізаційних хвиль.

У 2016 році бажаючих служити за контрактом стало в 20 разів більше.

З початку 2016 роки 7 тисяч 800 військовослужбовців виявили бажання перейти на військову службу за контрактом.

Відзначимо, що дієві стимули надходження на службу за контрактом - це істотне збільшення грошового забезпечення, виплата одноразової допомоги мобілізованим при укладенні контракту, а також можливість отримати безкоштовну вищу освіту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю