Порошенко попросив Раду Європи направити в Росію спецмісію

25.03.2016, 18:03
Порошенко попросив Раду Європи направити в Росію спецмісію - Фото
Фото: president.gov.ua

Спеціальна місія РЄ повинна вивчити ситуацію з ув'язненими в РФ громадянами України

Президент Петро Порошенко звернувся до Ради Європи (РЄ) з проханням направити в Росію спеціальну місію для моніторингу ситуації з ув'язненими в РФ громадянами України. Про це Порошенко сказав на зустрічі з комісаром РЄ з прав людини Нільсом Муйжнієксом, повідомляє прес-служба глави держави.

Глава держави закликав комісара РЄ сприяти звільненню Надії Савченко та інших утримуваних в Росії політичних в'язнів.

Порошенко зазначив, що кримінальні переслідування громадян України, які незаконно утримуються в Росії, є політично мотивованими і суперечать загальноприйнятим нормам і принципам. "Ці справи мають спільні ознаки, що свідчить про існування дуже небезпечної тенденції", - зазначив він.

"Ми повинні використовувати всі можливості, включаючи направлення спеціальної місії, для контролю за ситуацією з ув'язненими українцями, а також задіяти інші необхідні механізми, в тому числі моніторинг Росії Європейським комітетом з питань запобігання катуванням", - сказав глава держави.

Муйжнієкс повідомив, що стежить за ситуацією з Савченко та іншими ув'язненими українцями.

Вчора глава департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макеєв повідомив, що Україна вимагає від російської влади звільнити 23 громадян України, які незаконно утримуються на території РФ і в анексованому Криму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы