RU

Порошенко пообіцяв зміцнювати кордон від проникнення бойовиків

14.02.2015, 17:19
Порошенко пообіцяв зміцнювати кордон від проникнення бойовиків - Фото
Петро Порошенко (фото - president.gov.ua)
Перед українськими прикордонниками стоїть завдання перешкоджати проникненню в країну терористів, а з ними бойової техніки та боєприпасів до неї. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час відвідування прикордонників мобільного прикордонного загону, що дислокується в місті Бортничі під Києвом.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Порошенко зазначив: "Жоден найманець, терорист, зброя, боєприпаси, засоби терору не повинні потрапити в Україну, тому що за вашою спиною - вся Україна".

Президент подякував українським прикордонникам за гідне виконання бойових завдань у зоні АТО. Він також зазначив чіткі дії при звільненні окупованих територій в Херсонській області, коли були повернуті Чонгар, Арабатська стрілка та інші українські території. "Відвага і самопожертва, відчайдушність і бойове братство - це те, що ви демонструєте кожен день, кожну годину і хвилину", - сказав Петро Порошенко.

Також Порошенко передав броньовану, спеціальну та інженерну техніку, яка вже в найближчі дні буде спрямована для посилення прикордонних підрозділів, а також використовуватися для виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Президент оглянув нові зразки техніки, ознайомився з їх можливостями та основними тактико-технічними характеристиками. Всього в прикордонні підрозділи буде спрямовано понад 150 транспортних засобів, серед яких 20 броньованих автомобілів "Кугуар", більше 30 одиниць вантажної і спеціальної техніки для проведення інженерних робіт, реанімаційні автомобілі для евакуації поранених, броньовані патрульні автомобілі, а також більше 30 комплектів тепловізійних пристроїв.

Передаючи техніку, Порошенко висловив упевненість, що вона дозволить підвищити ефективність виконання завдань з охорони та оборони державного кордону. "Ми будемо системно облаштовувати державний кордон, ми будемо системно розвивати прикордонне відомство, щоб воно було здатне забезпечити ефективну протидію сучасним загрозам", - сказав глава держави.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини