RU

Порошенко помилував 30 засуджених

24.07.2015, 15:21
Порошенко помилував 30 засуджених - Фото
Петро Порошенко
Результатом роботи оновленої Комісії з питань помилування стало помилування 30 осіб. Це перші помилування засуджених з лютого 2014 року. Про це заявив глава Департаменту з питань помилування Адміністрації президента України Олександр Букалов, повідомляється на офіційному сайті президента України.

У більшості помилуваних це перша судимість, більше 45% з них - жінки. "З 30 помилуваних двох Указів президента в червні-липні осіб - 14 жінок, один помилуваний молодше 20 років, 11 осіб - старше 60 років, у тому числі троє - старше 75 років. Майже у всіх помилуваних це перша судимість. Звільнено від відбування покарання сім чоловік, іншим помилуваним зменшено термін покарання", - йдеться в повідомленні.

Букалов також пояснив, що на рішення про помилування впливає ряд факторів, насамперед - характер та обставини вчинення злочину, особа засудженого, його поведінка в місцях позбавлення волі.

Нагадаємо, в 2000 році було помилувано найбільшу кількість засуджених - 1351 чоловік, в 2014 помилувані лише дві особи.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини