RU

Порошенко підвищив граничний вік військовослужбовців запасу

08.08.2014, 16:44
Порошенко підвищив граничний вік військовослужбовців запасу - Фото
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон про підвищення граничного віку перебування військовозобов'язаних у запасі, які мають досвід військової служби та можуть бути використані для доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань.

Як повідомляє прес-служба глави держави, відповідно до закону №1604-VII "Про внесення змін до статті 28 закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі підвищений для другого розряду з 50 до 60 років для рядових, сержантів, старшин, з 55 до 60 років - для молодшого та старшого офіцерського складу, до 65 років - для вищого офіцерського складу.

Нагадаємо, 22 липня Верховна Рада прийняла закон про затвердження указу президента України "Про часткову мобілізацію", яким в країні оголошується третя черга часткової мобілізації.

Лише в Києві планується в рамках третьої черги мобілізації мобілізувати до 700 осіб, переважно технічних фахівців, водіїв, медиків.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини