Порошенко підписав закон, що збільшує соцзахист військових

04.05.2016, 13:15
Порошенко підписав закон, що збільшує соцзахист військових - Фото
Петро Порошенко ( фото -president.gov.ua)
Президент України Петро Порошенко підписав Закон України, який посилює соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей. Про це повідомляє прес-служба  глави держави.

Йдеться Про внесення змін до статті 11 Закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей із супроводу військовослужбовців при продовженні лікування в санаторно-курортних установах.

За закон Верховна Рада проголосувала 12 квітня 2016 року.

Закон уточнює порядок реалізації військовослужбовцями права на продовження їх лікування в санаторно-курортних установах, куди їм надається безкоштовна путівка після стаціонарного лікування в госпіталях.

Закон встановлює, що особам, які супроводжують військовослужбовця, спрямованого в санаторно-курортний заклад для продовження лікування після лікування в госпіталі, надається право на отримання безкоштовної путівки без права на лікування.

При цьому передбачається, що особою, яка супроводжує військовослужбовця в санітарно-курортного закладу, не може бути інвалід I групи і особа, яка не досягла 16-річного віку.

На Великдень президент закликав  помолитися за захисників України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса