RU

Порошенко підписав закон про заочне засудження

30.01.2015, 14:58
Порошенко підписав закон про заочне засудження - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко  підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо невідворотності покарання осіб, які переховуються на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції". Про це йдеться на сайті глави держави.

Відзначається, що законом №119-VIII від 15 січня вносяться зміни до законодавства, згідно з якими дія існуючого в Кримінальному процесуальному кодексі інституту "спеціального кримінального провадження" поширюється на підозрюваних (обвинувачених), які знаходяться на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції, і оголошені в розшук.

Документом поширюється можливість здійснення спеціального досудового розслідування та спеціального судового провадження щодо підозрюваних (обвинувачених), які знаходяться на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції.

Зміни дозволять застосовувати спеціальну конфіскацію у кримінальному судочинстві тільки на підставі положень Загальної частини КК по всіх злочинах.

Згідно з новим законом, спеціальне досудове розслідування і спеціальне судове провадження буде здійснюватися виключно для осіб, оголошених у міждержавний і/або міжнародний розшук.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про заочний засудженні 7 жовтня 2014 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини