RU

Порошенко підписав закон про розшук корупційних активів

09.12.2015, 14:05
Порошенко підписав закон про розшук корупційних активів - Фото
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон про Національне агентство з питань розшуку активів, отриманих від корупційних та інших злочинів. Про це повідомляє сайт глави держави.

Відзначимо, що документом передбачено механізм розшуку активів, які підлягають арешту, їх повернення і управління заарештованими активами, а також визначення правових основ організації та діяльності окремого незалежного органу, відповідального за здійснення такої діяльності.

Один з ключових принципів створення відомства, зазначають у прес-службі президента, - це його незалежність. Необхідність створення агентства з повернення активів є одним з основних критеріїв виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Серед основних завдань Нацагентства: проведення аналізу статистичних даних, результатів досліджень та іншої інформації щодо виявлення, розшуку та управління активами, здійснення заходів щодо виявлення, розшуку, оцінки активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.

Також відомство буде брати участь у забезпеченні представництва прав та інтересів України в закордонних юрисдикційних органах у справах, пов'язаних з поверненням активів, отриманих від корупційних та інших злочинів в Україні.

Нацагентство має бути створено і почати свою роботу протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим закону, який Верховна Рада прийняла 10 листопада.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини