RU

Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з Європолом

26.07.2017, 15:08
Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з Європолом - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент Петро Порошенко  підписав закон, яким ратифікується угода про оперативне і стратегічне співробітництво між Україною та Європолом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон України про ратифікацію угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне і стратегічне співробітництво було схвалено Верховною Радою 12 липня.

Президент вважає, що вступ в силу угоди поглибить інтеграцію України в політику ЄС в сфері юстиції та внутрішніх справ.

В АП зазначили, що документом передбачається активізація обміну оперативною інформацією та створення можливостей для спільних заходів з розслідування злочинів і пошуку підозрюваних.

Крім обміну інформацією співробітництво може включати обмін спеціальними знаннями, загальними відомостями, результатами стратегічного аналізу, інформацією про процедури кримінальних розслідувань, інформацією про методи запобігання злочинності, участь у навчальних заходах, а також надання консультацій та підтримки в окремих кримінальних розслідуваннях.

Документ вступає в силу з дати направлення Європейським поліцейським офісом повідомлення про отримання повідомлення України про ратифікацію, відзначили в АП.

12 липня в Верховній Раді прийнятий проект закону про ратифікацію угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне і стратегічне співробітництво.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини