RU

Порошенко підписав закон про превентивне затримання в зоні АТО

21.08.2014, 12:14
Порошенко підписав закон про превентивне затримання в зоні АТО - Фото
Петро Порошенко
Президент України  Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо превентивного затримання в районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності, на строк понад 72 годин.

Як повідомляє прес-служба глави держави, згідно з документом, для запобігання терористичних загроз в районі проведення антитерористичної операції може здійснюватися превентивне затримання осіб, причетних до терористичної діяльності, на строк понад 72 години. Граничний термін превентивного затримання не може перевищувати 30 діб.

Підставою для превентивного затримання є наявність обгрунтованої підозри у вчиненні особою терористичної діяльності. Превентивне затримання здійснюється за мотивованим рішенням начальника Головного управління Служби безпеки України або начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, у відповідній області, містах Києві та Севастополі за згодою прокурора і без постанови слідчого судді, суду.

Копія рішення про превентивне затримання особи, причетної до терористичної діяльності, на строк понад 72 годин невідкладно надається затриманій особі, а також негайно направляється до слідчого судді, до суду відповідної юрисдикції разом з клопотанням про обрання належного запобіжного заходу щодо відповідної особи.

Превентивне затримання не може тривати після розгляду слідчим суддею, судом клопотання про обрання належного запобіжного заходу щодо цієї особи.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини