RU

Порошенко підписав закон про посилення соцзахисту переселенців

26.03.2015, 15:59
Порошенко підписав закон про посилення соцзахисту переселенців - Фото
Петро Порошенко
Президент України  Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб".

Як повідомляє прес-служба глави держави, закон №245-VIII від 5 березня містить ряд заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб. Заходи сприяння зайнятості вводяться для таких осіб з числа зареєстрованих безробітних.

Відповідно до закону, за працевлаштування осіб, що переїхали з тимчасово окупованої території, зони проведення антитерористичної операції або надзвичайної ситуації роботодавцям надається компенсація витрат на оплату праці таких осіб тривалістю до 6 місяців, а в залежності від ситуації на ринку праці регіону - до 12 місяців.

При цьому на роботодавця покладається обов'язок забезпечити зайнятість таких осіб протягом періоду, вдвічі більшого, ніж виплата компенсації.

Також законом передбачено надавати зареєстрованому безробітному компенсацію витрат на переїзд до місцевості, де вони будуть працювати, і витрат на проходження медичного або наркологічного огляду, якщо це потрібно для працевлаштування.

Розширено перелік осіб, які мають право на отримання ваучера для підтримки конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. Ряд категорій громадян отримали право на такий ваучер, незалежно від досягнення 45 років.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини