RU

Порошенко підписав закон про поліцію

04.08.2015, 15:43
Порошенко підписав закон про поліцію - Фото
Фото: twitter.com/APUkraine
Президент України Петро Порошенко підписав закон про поліцію. Про це повідомляє прес-служба глави держави у Twitter.
твит порошенко полиция.jpg

Як відомо, Верховна Рада ухвалила закон про Національну поліцію 2 липня 2015 року. 4 липня в Києві на службу заступив перший батальйон нової патрульної поліції в кількості 500 осіб.

Згідно з текстом закону №2822, прийнятий документ визначає правові засади організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в Національній поліції.

У законі Національна поліція визначається як центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримки публічної безпеки та порядку. До складу поліції увійде кримінальна поліція, патрульна поліція, органи досудового розслідування, поліція охорони, спеціальна поліція і поліція особливого призначення.

Територіальні органи поліції утворює, ліквідовує і реорганізовує Кабінет міністрів України за поданням міністра внутрішніх справ України на підставі пропозицій керівника поліції.

Нова патрульна служба з'явиться у всіх великих містах України. Так, скоро нова поліція розпочне роботу у Львові, Харкові, Дніпропетровську та Луцьку. Прийом до нової патрульної служби розпочався в Одесі, Ужгороді та Мукачеві.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини