RU

Порошенко підписав закон про громадське телебачення

07.04.2015, 12:33
Порошенко підписав закон про громадське телебачення - Фото
Фото: скріншот
Президент  Петро Порошенко підписав закон про суспільне телебачення і радіомовлення. Він зробив це в ході презентації суспільного мовлення, транслював захід телеканал "Перший національний".

Нагадаємо, Верховна Рада 19 березня прийняла закон про суспільне телебачення і радіомовлення. За зміни до деяких законів України щодо суспільного телебачення і радіомовлення України №1357 у другому читанні і в цілому проголосували 256 народних депутатів.

Згідно з прийнятими змінами, суспільне телебачення і радіомовлення України створюється у формі публічного акціонерного товариства "Національна громадська телерадіокомпанія України", 100% якого належить державі. Національна телерадіокомпанія створюється на базі Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, державної телерадіокомпанії "Культура", обласних державних телерадіокомпаній, державної ТРК Крим, державних організацій Київська державна регіональна ТРК, Севастопольська регіональна державна ТРК, Новгород-Сіверська регіональна державна ТРК, Криворізька регіональна державна ТРК , держпідприємство Укртелефільм.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини