RU

Порошенко підписав указ про строки призовів у 2015 році

17.02.2015, 15:30
Порошенко підписав указ про строки призовів у 2015 році - Фото
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав указ Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році. Про це повідомляє прес-служба президента.

Згідно з документом, в 2015 році чергові призови громадян України на строкову військову службу пройдуть у квітні-травні та жовтні-листопаді. На строкову військову службу призовуть придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кабінету міністрів України доручено визначити чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2015 році.

Крім цього, указ передбачає звільнення у квітні-травні 2015 року в запас із Збройних Сил України, інших військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини