RU

Порошенко підписав низку законів у військовій сфері

29.04.2015, 15:46
Порошенко підписав низку законів у військовій сфері - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко своїм підписом затвердив ряд міжнародних угод.

Як повідомляє прес-служба глави держави, зокрема, Порошенко підписав закон №301-VIII від 8 квітня 2015 року "Про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Кіпр про співробітництво у сфері оборони". Угода від 4 липня 2011 року встановлює загальні принципи і процедури співробітництва між сторонами у сфері оборони.

Також був підписаний закон №302-VIII від 8 квітня 2015 року "Про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Італійської Республіки про перевезення військових вантажів та персоналу через територію України у зв'язку з участю Збройних сил Італійської Республіки в міжнародних силах сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан".

Крім того, підписано закон №303-VIII "Про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Румунії про заходи зміцнення довіри та безпеки", прийнятий Верховною Радою 8 квітня. Відповідно до угоди від 10 березня 2014 року, сторони домовилися розвивати військову співпрацю з метою подальшого зміцнення взаємної довіри і безпеки в зонах, прилеглих до українсько-румунського державного кордону.

Серед підписаних - закон №296-VIII від 8 квітня 2015 року "Про ратифікацію протоколу прикордонного знака "ТУР", який встановлений для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії та Угорщини". Протокол складено 17 жовтня 2012 року в м.Будапешт. Законом Верховна Рада дала згоду на обов'язковість для України Протоколу прикордонного знака "ТУР".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини