RU

Порошенко озвучив свої очікування від переговорів в Мінську

11.02.2015, 13:37
Порошенко озвучив свої очікування від переговорів в Мінську - Фото
1247a14e73f9fb538620831395ea3271.jpg
Президент України Петро Порошенко  розраховує на те, що результатом сьогоднішньої зустрічі в Мінську в нормандському форматі буде припинення вогню в Донбасі. Про це він заявив сьогодні на розширеному засіданні Кабінету міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні Порошенко назвав "можливо, найважливішою датою в історії України". "Затримка у засіданні Кабінету міністрів сталася у зв'язку з тим, що ми по телефону координували питання підготовки до Мінського саміту, координували позиції. Можу вас запевнити, що Україна і ЄС виступлять з єдиною позицією на Мінському саміті і будуть говорити одним голосом. Ключова позиція - нам потрібно безумовне, без будь-яких попередніх вимог, припинення вогню", - зазначив президент. Порошенко додав, що кожен день Україна платить десятками життів в основному мирних жителів. "За кожен день продовження цієї варварської, звірячої, нелюдської агресії ми платимо життями. Саме тому я наполягаю на тому, що зараз нам як ніколи потрібна консолідованість і єдність, відповідальність і ефективність дій всіх гілок влади", - сказав він.

"У мене немає сумнівів, що зараз ми готові до миру, ми все зробили і будемо робити для того, щоб був мир. Але якщо наші пропозиції будуть відкинуті... Вчора у мене було багато зустрічей з нашими військовослужбовцями і на аеродромі в Краматорську та в місцях розташування військових. Бойовий дух наших військових набагато вище, ніж бойовий дух у деяких обласних центрах... Ми за мир, але якщо треба буде дати по зубах - будемо давати по зубах... На жаль, нам треба бути готовими до обох варіантів - і до миру, і до того, щоб захищати країну", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні в столиці Білорусі мають відбутися переговори в нормандському форматі. У Мінську повинні приїхати президенти України, РФ, канцлер Німеччини і президент Франції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини