RU

Порошенко обіцяє Європі нові ринки в разі прийняття в ЄС

12.09.2014, 10:41
Порошенко обіцяє Європі нові ринки в разі прийняття в ЄС - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко обіцяє Європі нові ринки і можливості для бізнесу в разі прийняття України до Євросоюзу. Про це він заявив сьогодні в Києві на щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про те, що може Україна запропонувати Євросоюзу, щоб її взяли в ЄС, Порошенко сказав: "Європи немає без України. Ми одна з найбільших країн і за територією і за населенням. України постарається збагатити ЄС, надаючи європейцям нові бізнес-можливості на нашій території. Коротше кажучи, це взаємовигідна співпраця".

"Європа отримає нові ринки", - додав Порошенко.

На питання про те, чому бізнес в Україні так і не відчув реформ за шість місяців після Майдану, Порошенко сказав: "У нас нова країна, але старий парламент - це одна з причин. Не все кермо влади в моїх руках. І потім, інвестиції не приходять в країну, яка воює. Після війни ми почнемо швидше проводити всі реформи, записані в тексті угоди про асоціацію з ЄС: реформа оборонної сфери, судової, дерегуляція і всі інші".

"Я сам з бізнесу і знаю, як держава може шкодити бізнесу і як з цим боротися", - додав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що Петр Порошенко розраховує повернути Крим невоєнним способом. "Ми не втратили Крим. Там вторгнення, але Крим повернеться, і не обов'язково з допомогою військових дій. Ми повернемо розуми кримчан демократією та рівнем економіки всередині України", - заявив Порошенко.

12 вересня Президент України Петро Порошенко, президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес і президент Європейського парламенту Мартін Шульц офіційно відкриють YES. У дискусіях форуму цього року візьмуть участь екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, комісар з питань розширення та Європейської політики добросусідства ЄК Штефан Фюле, другий і третій президенти України Леонід Кучма і Віктор Ющенко, екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини