Порошенко незадоволений відсутністю боротьби з корупцією

10.07.2015, 11:05
Порошенко незадоволений відсутністю боротьби з корупцією - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко вимагає не прикривати арештами рядових хабарників-невдах відсутність системної роботи по боротьбі з корупцією. Про це він заявив сьогодні на колегії МВС, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Зараз боротьба з корупцією в основному зводиться до пошуку та затримання виконавців. Помпезно, часто на камери - але виконавців. А організатори корупційних схем залишаються в тіні", - сказав він.

Порошенко вимагає переломити цю ситуацію. "Відповідати за корупційні дії повинні в першу чергу організатори та замовники, незалежно від їх політичної приналежності та займаних посад. І не треба нам звітувати про кількість порушених кримінальних справ. Звіт повинен бути за кількістю вироків суду і посаджених за грати. Тому що корупційні чинники дуже дорого обходяться суспільству", - зазначив він.

Порошенко вважає, що корупція в першу чергу підриває міжнародний авторитет України. "Тому що на сьогоднішній день ключовою оцінкою ефективності наших реформ є ефективність боротьби з корупцією. Це обертається мільярдними втратами з бюджету", - сказав він.

Президент також незадоволений фактами виведення коштів за кордон і вимагає перекрити транснаціональні канали економічної та загальнокримінальної злочинності. "Системної роботи з руйнування корупційних механізм в діяльності міліції, виявлення та знищення зв'язків злочинних угруповань з міліцією поки що недостатньо. Нам треба відмовитися від спроб хаотичними, нерідко випадковими затриманнями пересічних хабарників-невдах прикрити відсутність дійсно цілеспрямованої роботи по боротьбі з системною корупцією, яка налагоджується тільки зараз", - заявив Порошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина