RU

Порошенко: Ніякі угоди в Парижі не підписувалися

05.10.2015, 11:10
Порошенко: Ніякі угоди в Парижі не підписувалися - Фото
57ad9d63c57c2d5c2dcdf4515ed53c1c.jpg
На зустрічі глав держав нормандської четвірки, що відбулася 2 жовтня в Парижі, сторони не підписували жодних нових документів щодо врегулювання конфлікту в Донбасі. Про це президент Петро Порошенко заявив у себе в Twitter.

"Ніяких угод в Парижі не підписували. Ми обговорили терміни імплементації існуючих домовленостей. Ніякого плану Мореля не існує", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що П'єр Морель є координатором робочої групи з політичних питань Тристоронньої робочої групи. У статті "Морельські тези", опублікованій у виданні Дзеркало тижня, говориться, що в Мінську Україна обговорює спеціальний закон, що припускає вибори в окупованому Донбасі під егідою Києва. "План Мореля - тільки план. Але (спеціально для тих, хто приймає на віру будь-яку "переможну"реляцію представників влади) - цей план передбачає "особливості виборів" для тих, хто претендує на "особливості самоврядування". Він передбачає прийняття закону, який серйозно суперечить українському виборчому законодавству та українській Конституції", - зазначив він.

При цьому автор статті підкреслює, що пропозиції Мореля не мають нічого спільного з "запобіжниками", закладеними парламентом в законі "про особливості" територій Донбасу. За даними автора, в плані Мореля нібито є пункт, що передбачає право обиратися на посаду голів місцевих порад тим, хто не жив на цих територіях останні п'ять років.

20 вересня президент України заявив, що розцінює "план Мореля", як особисту думку його автора.

Порошенко також висловив переконання, що домовленості Мінська-2 - це "мирний план, який обов'язково буде виконаний". "До країни, яка буде відтягувати імплементацію (пунктів угоди, - ред.), будуть застосовані санкції", - підсумував він.

Читайте також: Основу плана Мореля розробили Нуланд і дипломат з РФ - ЗМІ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини