RU

Порошенко ініціює широкі обговорення змін до Конституції

04.09.2015, 17:48
Порошенко ініціює широкі обговорення змін до Конституції - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко взяв участь у засіданні Конституційної комісії, на якому було затверджено проект конституційних змін щодо судової реформи, повідомляє прес-служба президента. Порошенко зазначив, що жоден із членів Конституційної комісії не проголосував проти, п'ятеро - утрималися. "Це дуже добре, тому що це - ознака демократії та свободи в прийнятті рішень", - сказав він.

Президент також повідомив, що запропонує ретельне обговорення цих конституційних змін перед тим, як відповідний законопроект буде підписаний і направлений у Верховну Раду. "Треба виділити достатньо часу, щоб поінформувати суспільство і почути зворотний зв'язок", - зазначив він. Глава держави підкреслив свою особисту позицію: "Український народ очікує від цих змін до Конституції рішучого відновлення судової гілки влади". Президент додав, що прикладом подібного поновлення є створення Національної поліції.

Глава держави повідомив, що з 5 вересня з його ініціативи стартує конкурс із залучення 700 нових працівників до органів прокуратури, який стане найбільшим за всю історію оновленням прокурорського корпусу. "Ми повинні бачити в прокуратурі нових людей. І не тільки нових людей, а нову якість", - заявив Петро Порошенко, додавши, що так само повинно відбуватися і в судовій гілці влади.

Глава держави відзначив, що ці реформи будуть пов'язані між собою, оскільки для побудови інвестиційної привабливості країни, крім податкової реформи дуже важлива реформа судова.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини