Порошенко: Мільйони українців загинули за свободу Європи

22.06.2016, 11:28
Порошенко: Мільйони українців загинули за свободу Європи - Фото
Фото: facebook.com/petroporoshenko
У Другій світовій війні мільйони українців загинули за Батьківщину і свободу народів Європи. Про це йдеться в зверненні президента Петра Порошенка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

"Трагедія Другої світової війни, розв’язаної гітлерівським та сталінським режимами, опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні судилося надовго стати великим полем бою, землею, що фактично спливала людською кров’ю. У цей скорботний день 75 років тому на нашу землю прийшла війна, що не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення", - зазаначив президент.

Піднявшись проти ворога, наші земляки мужньо боролися на фронтах та у підпіллі.

"Тільки у лавах Червоної армії воювали близько 9 мільйонів вихідців з України, майже половина з них віддала своє життя за Вітчизну та свободу народів Європи. Невід’ємною складовою цієї справедливої боротьби був український визвольний рух, учасники якого самовіддано боронили свою землю від нацистської навали, реалізовуючи споконвічне прагнення до державної незалежності", - розповів він.

Звертаючись до ветеранів, глава держави акцентував увагу і на війні Росії проти України, яка триває сьогодні в Донбасі.

Ваш ратний подвиг, дорогі ветерани, надихає українських військових та добровольців, які сьогодні, наражаючись на постійну небезпеку, боронять суверенітет України від агресії Російської Федерації. Щиро дякую захисникам України усіх поколінь за незбориму силу духу, мужність і патріотизм", - додав Порошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина