RU

Порошенко лідирує в президентських рейтингах - опитування

26.03.2015, 17:47
Порошенко лідирує в президентських рейтингах - опитування - Фото
Петро Порошенко
Якби вибори президента проходили в середині березня, то у другий тур вийшли б чинний президент Петро Порошенко і лідер ВО Батьківщина Юлія Тимошенко. Президентський рейтинг прем'єр-міністра Арсенія Яценюка опустився до 3%. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з усіх громадян України віком від 18 років за Петра Порошенка проголосували б 20%. Друге місце - у Юлії Тимошенко, 6,6%, третім фінішував би Андрій Садовий (6,5%). За Олега Ляшка готові проголосувати 4,4%, за Анатолія Гриценка - 4,1%. Арсеній Яценюк фінішував б тільки шостим з результатом 3%, Дмитро Ярош набрав би 2,8% голосів респондентів. Решта кандидатів не набирають і двох відсотків голосів.

При цьому 4,6% респондентів викреслили б усіх кандидатів і зіпсували б бюлетень. Не приймати участь в голосування вирішили 14,9%, не визначилися, за кого голосувати - 21,9%. Ще 1,7% опитаних відмовилися відповідати.

Таким чином, якби ті, хто не визначився, за кого голосувати, як завжди, не прийшли б на вибори, то участь у голосуванні взяли б приблизно 57% від усіх виборців. У такому випадку голоси розподілилися б таким чином: Порошенко - 35,2%, Тимошенко - 11,6%, Садовий - 11,4%, Ляшко - 7,7%, Гриценко - 7,1%, Яценюк - 5,2% , Ярош - 5,0%.

Соціологічне дослідження проведене КМІС з 26 лютого по 11 березня 2015 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2040 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму) за чотириступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, яка репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській та Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, яка контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини