Порошенко: Канада допомагає зміцнити обороноздатність України

26.06.2015, 17:13
Порошенко: Канада допомагає зміцнити обороноздатність України - Фото
Петро Порошенко, Джейсон Кенні (фото - president.gov.ua)

Під час зустрічі з головою Міноборони Канади Петро Порошенко обговорив питання розширення військово-технічного співробітництва між країнами

Президент України Петро Порошенко і міністр оборони Канади Джейсон Кенні під час зустрічі обговорили питання співпраці щодо зміцнення обороноздатності України.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Порошенко подякував Канаді за всебічну підтримку України, особливо за заходи щодо посилення її обороноздатності.

З початком російської військової агресії проти України Канада однією з перших країн надала Збройним силам допомогу, зокрема зимову уніформу, аптечки, захисні шоломи і жилети, намети і спальні мішки. "Справжні друзі пізнаються в біді. І Канада це постійно демонструє", - підкреслив президент.

Сторони обговорили питання розширення військово-технічного співробітництва між двома країнами.

Вони також обговорили перспективи участі в міжнародних багатонаціональних військових навчаннях, які заплановані військовими відомствами України та Канади в поточному році. Президент високо оцінив можливість залучення канадських інструкторів для проведення навчань на українських військових полігонах, а також обміну досвідом щодо сучасних проявів гібридної війни. Це, на думку Порошенка, дозволить ознайомитися з рівнем викликів і загроз, які агресія проти України несе для всього світу.

Глава держави поінформував канадського міністра про ситуацію в Донбасі і відзначив неухильне дотримання Україною мінських домовленостей.

Сторони також обговорили важливість спрощення візового режиму між Україною та Канадою, враховуючи близькість історичних, культурних і національних зв'язків народів обох країн.

Кенні, який також є міністром з питань мультикультуралізму Канади зазначив, що захист суверенітету і територіальної цілісності України є не тільки необхідністю для світової безпеки, а й потребою мільйонів канадців, які відчувають глибокі зв'язки з історичною батьківщиною.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями