RU

Порошенко доручив створити Національну раду реформ

23.07.2014, 12:21
Порошенко доручив створити Національну раду реформ - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким постановив створити Національну раду реформ як спеціальний консультаційний орган при президентові з питань впровадження в Україні єдиної державної політики реформ. Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Згідно з указом, головою цього органу буде президент України, а до його складу можуть увійти за згодою спікер Верховної Ради, прем'єр-міністр та інші члени уряду, глава НБУ, керівники парламентських комітетів, представники громадськості.

Президент постановив створити погоджувальну раду реформ як консультативно-погоджувальний орган при президенті України, основним завданням якого є внесення пропозицій щодо проведення в Україні реформ на основі кращого міжнародного досвіду та сприяння їх впровадженню.

Також буде створено виконавчий комітет реформ як допоміжний орган при президентові, основним завданням якого є підготовка пропозицій щодо стратегічного планування реформ і моніторинг їх реалізації. Цим же указом Порошенко призначив заступника голови адміністрації президента Дмитра Шимківа директором виконавчого комітету реформ.

Президент запропонував керівництву Верховної Ради, уряду і Нацбанку впродовж тижня подати пропозиції з приводу кандидатур персонального складу виконавчого комітету реформ.

Крім того, виконавчий комітет реформ повинен у тримісячний термін після затвердження персонального складу підготувати для розгляду Національною радою реформ проекту стратегії стабільного розвитку України на період до 2020 року, передбачивши визначення стратегічних інтересів держави у правовій, економічній, соціальній, науково-технологічній, екологічній, інформаційній та інших сферах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини