Порошенко доручив створити Національну раду реформ

23.07.2014, 12:21
Порошенко доручив створити Національну раду реформ - Фото
Петро Порошенко

Керувати виконавчим комітетом реформ буде заступник глави АП Дмитро Шимків. Саму Нацраду очолить президент

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким постановив створити Національну раду реформ як спеціальний консультаційний орган при президентові з питань впровадження в Україні єдиної державної політики реформ. Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Згідно з указом, головою цього органу буде президент України, а до його складу можуть увійти за згодою спікер Верховної Ради, прем'єр-міністр та інші члени уряду, глава НБУ, керівники парламентських комітетів, представники громадськості.

Президент постановив створити погоджувальну раду реформ як консультативно-погоджувальний орган при президенті України, основним завданням якого є внесення пропозицій щодо проведення в Україні реформ на основі кращого міжнародного досвіду та сприяння їх впровадженню.

Також буде створено виконавчий комітет реформ як допоміжний орган при президентові, основним завданням якого є підготовка пропозицій щодо стратегічного планування реформ і моніторинг їх реалізації. Цим же указом Порошенко призначив заступника голови адміністрації президента Дмитра Шимківа директором виконавчого комітету реформ.

Президент запропонував керівництву Верховної Ради, уряду і Нацбанку впродовж тижня подати пропозиції з приводу кандидатур персонального складу виконавчого комітету реформ.

Крім того, виконавчий комітет реформ повинен у тримісячний термін після затвердження персонального складу підготувати для розгляду Національною радою реформ проекту стратегії стабільного розвитку України на період до 2020 року, передбачивши визначення стратегічних інтересів держави у правовій, економічній, соціальній, науково-технологічній, екологічній, інформаційній та інших сферах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров теневого рынка сигарет Европы