Порошенко доручив перевірити свого прес-секретаря Цеголка

30.12.2015, 11:47
Порошенко доручив перевірити свого прес-секретаря Цеголка - Фото
Петро Порошенко і Святослав Цеголко
Президент України Петро Порошенко доручив організувати проведення перевірки відповідно до закону "Про очищення влади" ряду осіб, зокрема, свого прес-секретаря Святослава Цеголка. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті глави держави.

"Провести з 15 червня 2016 року перевірку достовірності відомостей у частині застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" щодо таких посадових і службових осіб, які займають посади, призначення на які та звільнення з яких здійснюється президентом України: прес-секретаря президента України; помічників, уповноважених, радників президента України; постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим та його заступників; керівника секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради; голови Національної служби посередництва і примирення", - йдеться в документі.

При цьому, главі Адміністрації президента України доручено забезпечити виконання Головним департаментом реформування АПУ функцій відповідального за проведення перевірки структурного підрозділу, передбачених Порядком проведення перевірки достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского