Порошенко: Багато хто в Україні демократію плутає з махновщиною

17.03.2017, 12:10
Порошенко: Багато хто в Україні демократію плутає з махновщиною - Фото
Петро Порошенко
Монополію на застосування сили в Україні має тільки держава, і всі спроби влаштувати безлади будуть припинятися. Про це заявив президент Петро Порошенко в зверненні з приводу сторіччя подій Української революції 1917-1920 років. За його словами, багато хто в Україні демократію плутає з махновщиною, передає кореспондент LIGA.net.

"Ми втратимо державність, якщо всі і кожен не зрозуміють, що монополію на владу, монополію на застосування сили має тільки держава. Що всі акції протесту повинні мати виключно мирний характер. Що пристрасть до зброї належить демонструвати тільки на фронті, а залізничні колії слід підривати тільки на території ворога, а не в тилу своїх військ", - сказав він.

Президент попередив, що буде протидіяти всім, хто виходить за рамки закону і здорового глузду і намагається "на догоду Росії насаджувати в Україні безлад і анархію". "Протидіяти переконаннями і силою правоохоронних органів", - додав він.

"Ще раз закликаю всі партії, як представлені у Верховній Раді, так і позапарламентські, в жорсткій внутрішньополітичній боротьбі, властивій будь-якій демократії, враховувати надзвичайно складні зовнішні обставини... Хочеться боротися проти президента? Будь ласка. Ви на те і опозиція. Але Україну не розхитуйте і не запалюйте", - підсумував Порошенко.

15 березня Порошенко пообіцяв "виставити рахунки" за блокаду торгівлі з тимчасово окупованим Донбасом не тільки бойовикам, а й політичним партіям Самопоміч і Батьківщина.

Читайте також: Порошенко підписав указ про блокаду окупованого Донбасу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю