27.11.2018, 17:11

Порошенко змінив термін дії воєнного стану новим указом

Порошенко змінив термін дії воєнного стану новим указом - Фото

Про те, що воєнний стан вводиться лише в 10 областях, в новому указі президента нічого не говориться

Реклама
Реклама

Президент Петро Порошенко підписав указ, який уточнює термін дії рішення Ради нацбезпеки і оборони про введення воєнного стану в Україні. Текст указу опублікований на сайті глави держави.

Указом №392 Порошенко затверджує рішення РНБО від 26 листопада про внесення зміни до попереднього рішення ради "Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні".

Реклама

У новій редакції рішення Ради нацбезпеки термін дії воєнного стану скорочується з 60 до 30 діб - з 14:00 26 листопада до 14:00 26 грудня 2018.

Сказано, що указ набирає чинності з дня його опублікування. Опублікований документ буде, ймовірно, 28 листопада. Чи буде вважатися, що воєнний стан діяв 26 і 27 листопада, невідомо.

Про те, що воєнний стан вводиться лише в 10 областях, в новому указі президента нічого не говориться.

Разом з тим в РНБО говорять, що цей момент прописаний в прийнятому вчора Радою законі України про затвердження Указу президента України про введення воєнного стану в Україні.

"Таким чином... воєнний стан в Україні введено в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Одеській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській областях, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії з 14:00 26 листопада до 14:00 26 грудня 2018", - пояснили в РНБО.

Вчора, 26 листопада, парламент схвалив введення воєнного стану в регіонах України, що межують з РФ і Придністров'ям. За закон про затвердження указу президента про введення воєнного стану в Україні проголосували 276 депутатів.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама