RU

Порошенко змінив командувача ООС і наказав звільнити Донбас

06.05.2019, 17:09
Порошенко змінив командувача ООС і наказав звільнити Донбас - Фото
Сергей Наев и Петр Порошенко (фото - president.gov.ua)

Командувачем операції об'єднаних сил в Донбасі замість  Сергія Наєва призначений генерал-лейтенант Олександр Сирський. Про це повідомив президент Петро Порошенко  сьогодні під час візиту в Донецьку область.

Він зазначив, що особовий склад під командуванням Наєва успішно виконав поставлене президентом завдання.

"За пропозицією міністра оборони  Степана Полторака і начальника генштабу ЗСУ Віктора Муженка було прийнято рішення про ротацію керівництва ООС. Я прийняв рішення підтримати... і призначити на посаду командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сирского Олександра Станіславовича", - сказав Порошенко.

За словами Порошенка, Сирський успішно пройшов всі командні посади - від командира взводу до заступника начальника Генштабу (він зараз обіймає цю посаду), брав активну участь в АТО, в складних умовах 2014-15 року був начштабу, потім очолював АТО. "Я твердо впевнений, що його рівень підготовки дозволить успішно виконати поставлені завдання", - сказав президент.

"Я наказую вам уміло застосувати весь ваш досвід в ім'я української держави і українського народу і в координації з керівництвом держави забезпечити звільнення української землі і відновлення суверенітету над окупованими територіями", - заявив Порошенко.

Сьогодні, 6 травня, Порошенко в останній раз побував в зоні проведення операції об'єднаних сил (колишня зона АТО) на сході України як президент, і передав з Донбасу побажання своєму наступнику  Володимиру Зеленському щодо ЗСУ.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини