Порошенко вибачився за обіцянку завершити АТО "за лічені години"

23.08.2018, 10:04
Порошенко вибачився за обіцянку завершити АТО
Петро Порошенко (фото - president.gov.ua)

"Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилась. Прошу за це вибачення", - сказав глава держави про свої заяви наприкінці травня 2014 року

Президент Петро Порошенко вибачився перед українським народом за поспішну обіцянку за лічені години завершити антитерористичну операцію в Донбасі, яку він дав влітку 2014 року. Про це він сказав під час урочистого підняття державного прапора в Дніпрі.

Глава держави нагадав, що перед президентськими виборами, 26 травня 2014 року, він заявив, що "антитерористична операція не може і не буде тривати два-три місяці, вона повинна і буде тривати години".

"Тепер вже не так важливо, в якому контексті були сказані ті слова. Не важлива і образність заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже і дуже швидко. Шкодую, що породив завищені очікування. Щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася", - зазначив він.

За словами Порошенка, для нього це "серйозний урок обережного та відповідального ставлення до своїх слів і обіцянок".

"Шлях був і є тільки один: будувати велику і сильну армію, здатну тримати оборону проти набагато більш численних збройних сил Росії, причому не тільки в Донбасі, а по всьому велетенському периметру кордону з Росією", - підсумував він.

Вчора, 22 серпня, на ветеранському форумі "Там, де ми - там Україна" президент нагадав, хто розв'язав війну в Донбасі, сказавши, що "ключ від миру знаходиться не в Києві, не у Вашингтоні і не в Брюсселі, а в Кремлі.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить