12.03.2019, 15:41

Порошенко про заступника секретаря РНБО: Бездоганна репутація

Порошенко про заступника секретаря РНБО: Бездоганна репутація - Фото

Президент Петро Порошенко призначив полковника Сергія Кривоноса заступником секретаря РНБО замість фігуранта розслідування Схем Олега Гладковського

Реклама
Реклама

Сьогодні, 12 березня, президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення полковника Сергія Кривоноса заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Він назвав його військовим з бездоганною репутацією й нульовою толерантністю до корупції. Про це повідомляє прес-служба АП.

"Я глибоко переконаний, що професійний військовий з бездоганною репутацією, якого підтримала і влада, і опозиція, на сьогоднішній день це саме та кандидатура, яка повинна очолити це відповідальний напрямок роботи", - заявив Порошенко.

Реклама

Призначення Кривоноса президент пояснив громадським запитом. Завданням Кривоноса Порошенко назвав відновлення довіри до оборонного комплексу і захист його від "будь-яких нападів або недовіри", а також зміцнення відносин з міжнародними партнерами і взаємодії з НАТО.

"Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розкрасти армію, упевнений будуть покарані", - заявив новопризначений заступник секретаря РНБО. "Принцип, який я закладаю в основу своєї роботи - не кради, не бреши, не мовчи, якщо це роблять інші", - резюмував полковник.

Кривонос до цього був першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ. 6 березня він зняв свою кандидатуру з президентських виборів на користь Петра Порошенкоа.

12 березня Порошенко заявив, що призначить на посаду до Ради національної безпеки і оборони чиновника, який займе там місце звільненого після корупційного скандалу екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського

Гладковський і його син Ігор стали фігурантами журналістського розслідування: вони разом з іншими людьми нібито брали участь в корупційних схемах на закупівлі контрабандних комплектуючих для ОПК.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама