RU

Порошенко про вибори-2019: Майже кожен стовп обсіли "голуби миру"

20.09.2018, 12:13
Порошенко про вибори-2019: Майже кожен стовп обсіли
Петр Порошенко (фото — пресс-служба президента)

У боротьбі з Росією за мир питання суверенітету, територіальної цілісності і цивілізаційного вибору українців не може бути предметом компромісу, на які, на думку президента Петра Порошенка, пропонують піти деякі кандидати на виборах 2019 року. Про це, передає кореспондент LIGA.net, він заявив в зверненні до Верховної Ради.

Як висловився глава держави, "у нас у самих вся країна обтикала білбордами із закликом до компромісу з агресором: чи не кожен стовп обсіли "голуби миру".

"Тільки тінь від них, від цих голубів, як ніби від двоголового. І нехай вас не вводить в оману заспокійливе воркотіння, тому що в дзьобах цих горлиць насіння миру на російських умовах. Мир - це красива і приваблива обгортка, в яку можна покласти, що завгодно. Так що ми повинні бути пильними", - підкреслив він.

Читайте також: Порошенко розповів, куди деякі на Заході заглядають Путіну

Порошенко закликав не забувати, що ворог "прийшов сюди не за Кримом або Донбасом - він прийшов за всією Україною".

"У боротьбі за нього питання суверенітету, територіальної цілісності України і нашого цивілізаційного прагнення не є і не буде предметом компромісу", - підкреслив він.

При цьому Порошенко резюмував: в протилежному випадку "або нас не буде, або будемо вже не ми, або тут стоятимуть воїни вже іншої держави".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини